do góryII miejsce Emilii Szczepaniak w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej


  Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej miała formę zdalną i składała się z dwóch etapów. Pierwszym etapem były eliminacje powszechne, otwarte dla wszystkich przeprowadzone w formie pisemnej (test on-line) na internetowej platformie edukacyjnej. Test zawierał 60 pytań, na które należało udzielić odpowiedzi przez zaznaczenie jednego spośród 3 podanych wariantów. Łączny czas odpowiedzi - 60 minut. Drugim etapem był finał przeprowadzony formie ustnej (on-line). W części ustnej każdy z zawodników odpowiadał na pięć pytań. Po każdej wypowiedzi następowała jawna ocena jury oraz ewentualne uzupełnienie odpowiedzi (podanie pełnej odpowiedzi przez Jury). Czas odpowiedzi na jedno pytanie –max. 2 minuty. Punktacja odpowiedzi ustnych od 0 do 3 punktów.

  Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Szczepaniak z klasy 7a oraz Bartłomiej Kownacki z klasy 8b. Do drugiego etapu zakwalifikowała się Emilia Szczepaniak, która w finale zajęła II miejsce.

  Uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie. Emilii Szczepaniak gratulujemy zajęcia II miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

  Wyniki - uczniowie szkół podstawowych http://www.zosprp.pl/files/news/1377/OCENY_JURY_gr1.pdf

  R.S.


  Galeria zdjęć:

  • II miejsce Emilii Szczepaniak w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej