do góryKlub Młodego Programisty – dołącz do warsztatów programowania online!


  Chcesz nauczyć się podstaw programowania i przy tym dobrze się bawić? Dołącz do Klubu Młodego Programisty online! Bezpłatne warsztaty odbywają się w dwóch grupach wiekowych w każdy poniedziałek. Zapraszamy do udziału!

   

  Jak dołączyć do zajęć?

  Aby rozpocząć przygodę z programowaniem wystarczy komputer lub telefon z dostępem do internetu. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w dwóch grupach wiekowych:

  • Uczniowie klas 1-3, godz. 17.00
  • Uczniowie klas 4-6, godz. 18.15

  Wstęp do webinarów jest możliwy za pośrednictwem kanału Klubu Młodego Programisty na Facebooku: https://www.facebook.com/KlubMlodegoProgramistyPl/live/

  Nagrania ze wszystkich lekcji publikowane są w internecie, tak aby każdy w dowolnej chwili mógł je odtworzyć.

  Nauka kodowania online

  Zajęcia prowadzone w Klubie Młodego Programisty uczą kompetencji przydatnych nie tylko podczas ćwiczeń z kodowania czy programowania, ale i w codziennym życiu. Rozwijają kreatywność, uczą analitycznego myślenia i wytrwałości.

  Lekcje prowadzą profesjonalni trenerzy używając w ich trakcie m.in. maty do kodowania czy wirtualnych puzzli.

  Warsztaty z programowania odbywającz się w ramach drugiej edycji Klubu Młodego Programisty online, przygotowanego przez Cyfryzację KPRM we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Obecny cykl warsztatów potrwa do 7 grudnia.

   

  Szczegóły akcji dostępne są na stronie: www.gov.pl/web/cyfryzacja/zostanwdomu-i-poprogramuj oraz www.klubmlodegoprogramisty.pl.

  Zachęcamy do wzięcia udziału!

  #zostańwdomu i poprogramuj!


  Galeria zdjęć:

  • Klub Młodego Programisty – dołącz do warsztatów programowania online!