- 2026-05-24
Klasy 4–8 wróciły z trzydniowej wycieczki pełnej atrakcji i niezapomnianych wrażeń!
Pierwszego dnia uczniowie odwiedzili Poznań, gdzie uczestniczyli w grze miejskiej, poznając najciekawsze zakątki miasta. Nie zabrakło również wizyty w Rogalowym Muzeum Poznania i pysznego obiadu. Wieczorem wszyscy dotarli do ośrodka „Przystań Wenecka” w Żninie, gdzie po kolacji mogli odpocząć po pełnym emocji dniu.
Drugiego dnia na uczestników czekała wyprawa kolejką do Biskupina, zwiedzanie osady z przewodnikiem oraz warsztaty historyczne. Po południu zaplanowano gry i zabawy, a wieczorem wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Ostatniego dnia uczniowie odwiedzili Gniezno, gdzie zwiedzali miasto oraz Muzeum Początków Państwa Polskiego.



































































































































